Uitslag Wuustwezel 2019

Beste schutters, hieronder vinden jullie de uitslag van de 900 ICC-manche van 30 juni 2019 te Wuustwezel.

Ook als download beschikbaar:

RankingNaam en voornaamverenigingCategorieafstand50 / 3040 / 2530 / 20Punten109
****** RECURVE HEREN JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Marco TheunisWesterlo Sint-SebastiaanRHJeKA2762852948555329
2Tijs VermeirenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA2502622727842826
3Anton LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA2312512647461027
4Jonas JacobsX Archery Team - WuustwezelRHJeKA201234248683818
5Jasper KoenisFrederik Hendrik - DelftRHJeKA2032232406661023
6Yorben De SmedtDe Kromme Pijl - PoppelRHJeKA206210248664315
7Davey de JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRHJeKA8313115737124
****** RECURVE DAMES JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Laura WisseVriendenkring - RijenRDJeKA2612572727902729
2Nele BakkerAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDJeKA2082422476971027
3Lucienne VerbraakEemschutters - SoestRDJeKA208219220647522
4Lies RawoeKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDJeKA181209240630713
5Kato BeyersX Archery Team - WuustwezelRDJeKA50728220412
****** COMPOUND JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Sanne WisseVriendenkring - RijenCJeKA2422642807862322
2Benthe PeijenSchutterij Ravenstein - KloetingeCJeKA2092532567181924
3Roos BruelSchutterij Ravenstein - KloetingeCJeKA2122392486991123
4Kobe BeyersX Archery Team - WuustwezelCJeKA1962352476781025
****** RECURVE HEREN DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1Loek TijssenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHDeKA2382702877952734
2Jelt Van den LangenbergL'Union - BoxtelRHDeKA2542442527502028
3Melle SpanjersDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHDeKA2232512577311329
4Ben van der LindenRozen Van Oranje - HeezeRHDeKA2252432587261017
5Laurens VrintsKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHDeKA2182352617141518
6Jonas RawoeKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHDeKA222229247698825
7Jelle DaemsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRHDeKA2152262566971722
****** RECURVE DAMES DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1Lisa LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDDeKA2372702757822334
2Kim De JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRDDeKA15917223957059
3Cindy TopsvoortSchutterij Ravenstein - KloetingeRDDeKA9515819644956
4Sylvie KempeneerDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDDeKA15315333
1Jacky BuelensKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstBDeKA162163211536410
****** RECURVE HEREN JUNIOREN *******
1Elian van SteenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJLA2582582827982737
2Nils PocketSint-Barbara - MelseleRHJLA2342542787662232
3Warre VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA2212512707421524
4Ben JansenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA2102412737241730
5Maarten DelienDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHJLA2262392567211327
6Bram VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA2032382566971621
7Jarno TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA221205252678826
8Koen NonnekesAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHJLA2002002516511021
9William VrintsKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA186218241645621
****** RECURVE DAMES JUNIOREN *******
1Jennifer PolsFrederik Hendrik - DelftRDJLA2242512727471439
2Sara Van MeleSint-Barbara - MelseleRDJLA197200251648817
3Ante VerheyenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDJLA1922072446431217
4Eva De SmetHeideschutters - KalmthoutRDJLA145154249548615
****** RECURVE HEREN SENIOREN *******
1Danny WoutersNooit Volleerd - LaakdalRHSLA2552672767982537
2Bart GeeraertsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRHSLA2472702797962739
3Marcel WisseVriendenkring - RijenRHSLA2482682777932736
4Sam GielisWSS - WesterloRHSLA2322422817552131
5William De SmedtKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA2242612657502520
6Thierry MaesSint-Barbara - MelseleRHSLA2042452657141128
7Rob Van den BrandLandmans Unie - SchijndelRHSLA225237251713932
8Igor MinkenbergVriendenkring - RijenRHSLA1752402676821523
9Dimitri JakobsenSchutterij Ravenstein - KloetingeRHSLA1972162586711220
10Johannes GysenHeideschutters - KalmthoutRHSLA19823722766289
11Chris TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA199217244660721
12Norbert Van EysAsv Prins Willem Alexander - HulshorstRHSLA1802242556591016
13Koen VerheyenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHSLA179206243628711
14Sammy OsendarpHeideschutters - KalmthoutRHSLA160212237609512
15Eoek BoonAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHSLA139214229582418
16Michel VerbraakEemschutters - SoestRHSLA1801762255811212
17Stefan NonnekesAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHSLA156176201533412
****** RECURVE DAMES SENIOREN *******
1Hilde Van GeenhovenSint-Barbara - MelseleRDSLA1952082636661322
2Tasha De WeerdtDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDSLA155215247617719
3Tine DaelmanSint-Barbara - MelseleRDSLA12012819544311
4Katrein MeesHeideschutters - KalmthoutRDSLA3472881941
****** RECURVE MASTERS *******
1Danny Van GinnekeAlliance d'Amitié - UlvenhoutRMLA2192532737451729
2Ivo De MaeyerKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRMLA2372412627401819
3Erik VervoortKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRMLA209219231659617
4Michel SegersSint-Barbara - MelseleRMLA1872102526491312
5Herman CarleburHouts Welvaren - HelmondRMLA156210246612811
****** RECURVE VETERANEN *******
1Jozef ScheyltjensSint-Sebastiaan - RijkevorselRVLA2142552657341433
2Karel DamenSint-Sebastiaan - RijkevorselRVLA174199246619720
3Giuliano CiniL'Union fait la Force - RoosendaalRVLA207108315110
****** COMPOUND HEREN JUNIOREN *******
1Quinten Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA2532832928284016
2Maxim Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA2262372607231722
3Kilian Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA233203235671622
****** COMPOUND DAMES JUNIOREN *******
1Louise DemeyICE Smart Sports - DammeCDJLA2362682797832439
2Jessica Koolsde Noordervrienden - MinderhoutCDJLA2262682747682533
3Sem BruelSchutterij Ravenstein - KloetingeCDJLA1762362646761031
4Elke PeelmanSint-Barbara - MelseleCDJLA1722022616351018
5Merline van den BergHBS Almere - AlmereCDJLA116193198507411
****** COMPOUND HEREN SENIOREN *******
1Jack StrijbosOude Doelen - RoosendaalCHSLA2832852958635827
2Jonathan Koolsde Noordervrienden - MinderhoutCHSLA2692902958545429
3Joan KooleSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA2662872838365228
4Patrick PenningsRozen van Oranje - HeezeCHSLA2692782828292523
5Kris DhoogheSint-Barbara - MelseleCHSLA2582752838163736
6Jan Willem BruelSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA2702572808073141
7Dominiek DemeyICE Smart Sports - DammeCHSLA2532722798043235
8Benny Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHSLA2452692837973134
9Joost VerlouwConcordia Florebith - OudenboschCHSLA2542562797892334
10Frank BeyersX Archery Team - WuustwezelCHSLA201208201610715
****** COMPOUND DAMES SENIOREN *******
1Suzan RennerConcordia Florebith - OudenboschCDSLA2592692908183339
2Natascha BruelSchutterij Ravenstein - KloetingeCDSLA2042382627041421
****** COMPOUND MASTERS *******
1Ad OomenOude Doelen - RoosendaalCMLA2452822888153926
2Leo KorstanjeSchutterij Ravenstein - KloetingeCMLA2502702818012842
3Wim Van ZundertOude Doelen - RoosendaalCMLA2572682707953130
4Henrie van DunRecht Door Zee - GemondeCMLA2372502777642429
5Coen van den BergASV Prins Willem Alexander - HulshorstCMLA2222562737511933
6Jean-Paul FrederickxBelofte Schutters Beringen - BeringenCMLA189218227634615
****** COMPOUND VETERANEN *******
1Ton van GestelAlliance d'Amitié - UlvenhoutCVLA2462712787952440
2Frans van EekelenOude Doelen - RoosendaalCVLA2442702807942836
3Ylona LindenbergUNO Borsele - BorseleCVLA2482662797932931
4Harry KootAlliance d'Amitié - UlvenhoutCVLA2482652787912534
5Jaap RentmeesterUNO Borsele - BorseleCVLA2432392737551921
6Theo PoldermanFrederik Hendrik - DelftCVLA2382502677551533
7Alex KatzoffAlliance d'Amitié - UlvenhoutCVLA2092462637181128
8Rita AudenaertSint-Barbara - MelseleCVLA2102342707141924
VerenigingBoogVoornaam NaamPunten109Index
******* Sint-Barbara - Melsele - R **********
Sint-Barbara - MelseleRNils Pocket7662232Sint-Barbara - Melsele - R
Sint-Barbara - MelseleRWarre Vonck7421524Sint-Barbara - Melsele - R
Sint-Barbara - MelseleRThierry Maes7141128Sint-Barbara - Melsele - R
Totaal:2222
******* Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R **********
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRWilliam De Smedt7502520Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRIvo De Maeyer7401819Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRBen Jansen7241730Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Totaal:2214
******* Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R **********
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRElian van Steen7982737Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRAnte Verheyen6431217Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRKoen Verheyen628711Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Totaal:2069
******* Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R **********
Alliance d'Amitié - UlvenhoutRDanny Van Ginneke7451729Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Alliance d'Amitié - UlvenhoutRKoen Nonnekes6511021Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Alliance d'Amitié - UlvenhoutREoek Boon582418Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Totaal:1978
******* Heideschutters - Kalmthout - R **********
Heideschutters - KalmthoutRJohannes Gysen66289Heideschutters - Kalmthout - R
Heideschutters - KalmthoutRSammy Osendarp609512Heideschutters - Kalmthout - R
Heideschutters - KalmthoutREva De Smet548615Heideschutters - Kalmthout - R
Totaal:1819
******* Oude Doelen - Roosendaal - C **********
Oude Doelen - RoosendaalCJack Strijbos8635827Oude Doelen - Roosendaal - C
Oude Doelen - RoosendaalCAd Oomen8153926Oude Doelen - Roosendaal - C
Oude Doelen - RoosendaalCWim Van Zundert7953130Oude Doelen - Roosendaal - C
Totaal:2473
******* Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C **********
Schutterij Ravenstein - KloetingeCJoan Koole8365228Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Schutterij Ravenstein - KloetingeCJan Willem Bruel8073141Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Schutterij Ravenstein - KloetingeCLeo Korstanje8012842Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Totaal:2444
VerenigingBoogVoornaam NaamPunten109Index
******* De Eendracht Herenthout - Herenthout - C **********
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCQuinten Van Looy8284016De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCBenny Van Looy7973134De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCMaxim Van Looy7231722De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
Totaal:2348
******* Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C **********
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCTon van Gestel7952440Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCHarry Koot7912534Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCAlex Katzoff7181128Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Totaal:2304
******* Sint-Barbara - Melsele - C **********
Sint-Barbara - MelseleCKris Dhooghe8163736Sint-Barbara - Melsele - C
Sint-Barbara - MelseleCRita Audenaert7141924Sint-Barbara - Melsele - C
Sint-Barbara - MelseleCElke Peelman6351018Sint-Barbara - Melsele - C
Totaal:2165