Uitslag Wuustwezel 2019

Beste schutters, hieronder vinden jullie de uitslag van de 900 ICC-manche van 30 juni 2019 te Wuustwezel.

Ook als download beschikbaar:

 

Naam

Vereniging

50 / 30

40 / 25

30 / 20

Ptn

10

9

RECURVE HEREN JEUGD KORTE AFSTAND

1

Marco Theunis

Westerlo Sint-Sebastiaan

276

285

294

855

53

29

2

Tijs Vermeiren

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

250

262

272

784

28

26

3

Anton Lenaerts

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

231

251

264

746

10

27

4

Jonas Jacobs

X Archery Team - Wuustwezel

201

234

248

683

8

18

5

Jasper Koenis

Frederik Hendrik - Delft

203

223

240

666

10

23

6

Yorben De Smedt

De Kromme Pijl - Poppel

206

210

248

664

3

15

7

Davey de Jong

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

83

131

157

371

2

4

RECURVE DAMES JEUGD KORTE AFSTAND

1

Laura Wisse

Vriendenkring - Rijen

261

257

272

790

27

29

2

Nele Bakker

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

208

242

247

697

10

27

3

Lucienne Verbraak

Eemschutters - Soest

208

219

220

647

5

22

4

Lies Rawoe

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

181

209

240

630

7

13

5

Kato Beyers

X Archery Team - Wuustwezel

50

72

82

204

1

2

COMPOUND JEUGD KORTE AFSTAND

1

Sanne Wisse

Vriendenkring - Rijen

242

264

280

786

23

22

2

Benthe Peijen

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

209

253

256

718

19

24

3

Roos Bruel

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

212

239

248

699

11

23

4

Kobe Beyers

X Archery Team - Wuustwezel

196

235

247

678

10

25

RECURVE HEREN DEBUTANT KORTE AFSTAND

1

Loek Tijssen

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

238

270

287

795

27

34

2

Jelt Van den Langenberg

L'Union - Boxtel

254

244

252

750

20

28

3

Melle Spanjers

De Zwartmikkers - Middelbeers

223

251

257

731

13

29

4

Ben van der Linden

Rozen Van Oranje - Heeze

225

243

258

726

10

17

5

Laurens Vrints

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

218

235

261

714

15

18

6

Jonas Rawoe

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

222

229

247

698

8

25

7

Jelle Daems

De Eendracht Herenthout - Herenthout

215

226

256

697

17

22

RECURVE DAMES DEBUTANT KORTE AFSTAND

1

Lisa Lenaerts

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

237

270

275

782

23

34

2

Kim De Jong

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

159

172

239

570

5

9

3

Cindy Topsvoort

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

95

158

196

449

5

6

4

Sylvie Kempeneer

De Eendracht Herenthout - Herenthout

153

 

 

153

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jacky Buelens

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

162

163

211

536

4

10

RECURVE HEREN JUNIOREN

1

Elian van Steen

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

258

258

282

798

27

37

2

Nils Pocket

Sint-Barbara - Melsele

234

254

278

766

22

32

3

Warre Vonck

Sint-Barbara - Melsele

221

251

270

742

15

24

4

Ben Jansen

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

210

241

273

724

17

30

5

Maarten Delien

De Zwartmikkers - Middelbeers

226

239

256

721

13

27

6

Bram Vonck

Sint-Barbara - Melsele

203

238

256

697

16

21

7

Jarno Truyen

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

221

205

252

678

8

26

8

Koen Nonnekes

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

200

200

251

651

10

21

9

William Vrints

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

186

218

241

645

6

21

RECURVE DAMES JUNIOREN

1

Jennifer Pols

Frederik Hendrik - Delft

224

251

272

747

14

39

2

Sara Van Mele

Sint-Barbara - Melsele

197

200

251

648

8

17

3

Ante Verheyen

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

192

207

244

643

12

17

4

Eva De Smet

Heideschutters - Kalmthout

145

154

249

548

6

15

RECURVE HEREN SENIOREN

1

Danny Wouters

Nooit Volleerd - Laakdal

255

267

276

798

25

37

2

Bart Geeraerts

De Eendracht Herenthout - Herenthout

247

270

279

796

27

39

3

Marcel Wisse

Vriendenkring - Rijen

248

268

277

793

27

36

4

Sam Gielis

WSS - Westerlo

232

242

281

755

21

31

5

William De Smedt

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

224

261

265

750

25

20

6

Thierry Maes

Sint-Barbara - Melsele

204

245

265

714

11

28

7

Rob Van den Brand

Landmans Unie - Schijndel

225

237

251

713

9

32

8

Igor Minkenberg

Vriendenkring - Rijen

175

240

267

682

15

23

9

Dimitri Jakobsen

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

197

216

258

671

12

20

10

Johannes Gysen

Heideschutters - Kalmthout

198

237

227

662

8

9

11

Chris Truyen

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

199

217

244

660

7

21

12

Norbert Van Eys

Asv Prins Willem Alexander - Hulshorst

180

224

255

659

10

16

13

Koen Verheyen

Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas

179

206

243

628

7

11

14

Sammy Osendarp

Heideschutters - Kalmthout

160

212

237

609

5

12

15

Eoek Boon

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

139

214

229

582

4

18

16

Michel Verbraak

Eemschutters - Soest

180

176

225

581

12

12

17

Stefan Nonnekes

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

156

176

201

533

4

12

RECURVE DAMES SENIOREN

1

Hilde Van Geenhoven

Sint-Barbara - Melsele

195

208

263

666

13

22

2

Tasha De Weerdt

De Eendracht Herenthout - Herenthout

155

215

247

617

7

19

3

Tine Daelman

Sint-Barbara - Melsele

120

128

195

443

 

11

4

Katrein Mees

Heideschutters - Kalmthout

34

72

88

194

 

1

RECURVE MASTERS

1

Danny Van Ginneke

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

219

253

273

745

17

29

2

Ivo De Maeyer

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

237

241

262

740

18

19

3

Erik Vervoort

Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst

209

219

231

659

6

17

4

Michel Segers

Sint-Barbara - Melsele

187

210

252

649

13

12

5

Herman Carlebur

Houts Welvaren - Helmond

156

210

246

612

8

11

RECURVE VETERANEN

1

Jozef Scheyltjens

Sint-Sebastiaan - Rijkevorsel

214

255

265

734

14

33

2

Karel Damen

Sint-Sebastiaan - Rijkevorsel

174

199

246

619

7

20

3

Giuliano Cini

L'Union fait la Force - Roosendaal

207

108

 

315

1

10

COMPOUND HEREN JUNIOREN

1

Quinten Van Looy

De Eendracht Herenthout - Herenthout

253

283

292

828

40

16

2

Maxim Van Looy

De Eendracht Herenthout - Herenthout

226

237

260

723

17

22

3

Kilian Van Looy

De Eendracht Herenthout - Herenthout

233

203

235

671

6

22

COMPOUND DAMES JUNIOREN

1

Louise Demey

ICE Smart Sports - Damme

236

268

279

783

24

39

2

Jessica Kools

de Noordervrienden - Minderhout

226

268

274

768

25

33

3

Sem Bruel

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

176

236

264

676

10

31

4

Elke Peelman

Sint-Barbara - Melsele

172

202

261

635

10

18

5

Merline van den Berg

HBS Almere - Almere

116

193

198

507

4

11

COMPOUND HEREN SENIOREN

1

Jack Strijbos

Oude Doelen - Roosendaal

283

285

295

863

58

27

2

Jonathan Kools

de Noordervrienden - Minderhout

269

290

295

854

54

29

3

Joan Koole

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

266

287

283

836

52

28

4

Patrick Pennings

Rozen van Oranje - Heeze

269

278

282

829

25

23

5

Kris Dhooghe

Sint-Barbara - Melsele

258

275

283

816

37

36

6

Jan Willem Bruel

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

270

257

280

807

31

41

7

Dominiek Demey

ICE Smart Sports - Damme

253

272

279

804

32

35

8

Benny Van Looy

De Eendracht Herenthout - Herenthout

245

269

283

797

31

34

9

Joost Verlouw

Concordia Florebith - Oudenbosch

254

256

279

789

23

34

10

Frank Beyers

X Archery Team - Wuustwezel

201

208

201

610

7

15

COMPOUND DAMES SENIOREN

1

Suzan Renner

Concordia Florebith - Oudenbosch

259

269

290

818

33

39

2

Natascha Bruel

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

204

238

262

704

14

21

COMPOUND MASTERS

1

Ad Oomen

Oude Doelen - Roosendaal

245

282

288

815

39

26

2

Leo Korstanje

Schutterij Ravenstein - Kloetinge

250

270

281

801

28

42

3

Wim Van Zundert

Oude Doelen - Roosendaal

257

268

270

795

31

30

4

Henrie van Dun

Recht Door Zee - Gemonde

237

250

277

764

24

29

5

Coen van den Berg

ASV Prins Willem Alexander - Hulshorst

222

256

273

751

19

33

6

Jean-Paul Frederickx

Belofte Schutters Beringen - Beringen

189

218

227

634

6

15

COMPOUND VETERANEN

1

Ton van Gestel

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

246

271

278

795

24

40

2

Frans van Eekelen

Oude Doelen - Roosendaal

244

270

280

794

28

36

3

Ylona Lindenberg

UNO Borsele - Borsele

248

266

279

793

29

31

4

Harry Koot

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

248

265

278

791

25

34

5

Jaap Rentmeester

UNO Borsele - Borsele

243

239

273

755

19

21

6

Theo Polderman

Frederik Hendrik - Delft

238

250

267

755

15

33

7

Alex Katzoff

Alliance d'Amitié - Ulvenhout

209

246

263

718

11

28

8

Rita Audenaert

Sint-Barbara - Melsele

210

234

270

714

19

24

 

VerenigingBoogVoornaam NaamPunten109Index
******* Sint-Barbara - Melsele - R **********
Sint-Barbara - MelseleRNils Pocket7662232Sint-Barbara - Melsele - R
Sint-Barbara - MelseleRWarre Vonck7421524Sint-Barbara - Melsele - R
Sint-Barbara - MelseleRThierry Maes7141128Sint-Barbara - Melsele - R
Totaal:2222
******* Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R **********
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRWilliam De Smedt7502520Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRIvo De Maeyer7401819Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRBen Jansen7241730Kon. Jonge Sint-Sebastiaan - Rumst - R
Totaal:2214
******* Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R **********
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRElian van Steen7982737Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRAnte Verheyen6431217Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Kon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRKoen Verheyen628711Kon. Sint-Sebastiaan - Merksplas - R
Totaal:2069
******* Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R **********
Alliance d'Amitié - UlvenhoutRDanny Van Ginneke7451729Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Alliance d'Amitié - UlvenhoutRKoen Nonnekes6511021Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Alliance d'Amitié - UlvenhoutREoek Boon582418Alliance d'Amitié - Ulvenhout - R
Totaal:1978
******* Heideschutters - Kalmthout - R **********
Heideschutters - KalmthoutRJohannes Gysen66289Heideschutters - Kalmthout - R
Heideschutters - KalmthoutRSammy Osendarp609512Heideschutters - Kalmthout - R
Heideschutters - KalmthoutREva De Smet548615Heideschutters - Kalmthout - R
Totaal:1819
******* Oude Doelen - Roosendaal - C **********
Oude Doelen - RoosendaalCJack Strijbos8635827Oude Doelen - Roosendaal - C
Oude Doelen - RoosendaalCAd Oomen8153926Oude Doelen - Roosendaal - C
Oude Doelen - RoosendaalCWim Van Zundert7953130Oude Doelen - Roosendaal - C
Totaal:2473
******* Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C **********
Schutterij Ravenstein - KloetingeCJoan Koole8365228Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Schutterij Ravenstein - KloetingeCJan Willem Bruel8073141Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Schutterij Ravenstein - KloetingeCLeo Korstanje8012842Schutterij Ravenstein - Kloetinge - C
Totaal:2444
VerenigingBoogVoornaam NaamPunten109Index
******* De Eendracht Herenthout - Herenthout - C **********
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCQuinten Van Looy8284016De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCBenny Van Looy7973134De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
De Eendracht Herenthout - HerenthoutCMaxim Van Looy7231722De Eendracht Herenthout - Herenthout - C
Totaal:2348
******* Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C **********
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCTon van Gestel7952440Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCHarry Koot7912534Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Alliance d'Amitié - UlvenhoutCAlex Katzoff7181128Alliance d'Amitié - Ulvenhout - C
Totaal:2304
******* Sint-Barbara - Melsele - C **********
Sint-Barbara - MelseleCKris Dhooghe8163736Sint-Barbara - Melsele - C
Sint-Barbara - MelseleCRita Audenaert7141924Sint-Barbara - Melsele - C
Sint-Barbara - MelseleCElke Peelman6351018Sint-Barbara - Melsele - C
Totaal:2165