Uitslag Ulvenhout 2019

Beste schutters, hieronder vinden jullie de uitslag van de 900 ICC-manche van 12 mei 2019 te Ulvenhout.

Ook als download beschikbaar:

plnaamverenigingklafst302520Totaal109
****** RECURVE HEREN JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Marco TheunisWSS - WesterloRHJeKA2702802948444933
2Davy De WildeHBV Nimrod - Etten-LeurRHJeKA2592582697862526
3Anton LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA2502512767771738
4Joeri de BoerEemschutters - SoestRHJeKA2542492687712236
5Tijs VermeirenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA2332642747712134
6Jonas JacobsX Archery Team - WuustwezelRHJeKA237220252709727
7Bas TeunissenEemschutters - SoestRHJeKA185228221634913
8Davey de JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRHJeKA9112515937523
****** RECURVE DAMES JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Laura WisseVriendenkring - RijenRDJeKA2542682828042733
2Ante VerheiyenKon. Sebastiaan - MerksplasRDJeKA2222422667301034
3Nele BakkerAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDJeKA172236248656824
4Amy TarlingAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDJeKA1652202466311117
5Lucienne VerbraakEemschutters - SoestRDJeKA169204210583415
6Frederique NieuwenhuijseEemschutters - SoestRDJeKA8415717041148
****** COMPOUND JEUGD KORTE AFSTAND *******
1Sanne WisseVriendenkring - RijenCJeKA2432572697691836
2Benthe PeijenSchutterij Ravenstein - KloetingeCJeKA2142322567021516
3Roos BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCJeKA173161207541412
4Kiany Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCJeKA1789816444028
****** RECURVE HEREN DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1Loek TijssenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHDeKA2522772798083035
2Ben van der LindenRozen Van Oranje - HeezeRHDeKA2492682747912732
3Peter TeunissenEemschutters - SoestRHDeKA192230247669827
4Melle SpanjersDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHDeKA186199252637918
****** RECURVE DAMES DEBUTANT KORTE AFSTAND *******
1Lisa LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDDeKA2502652837983128
2Anneke MeijerAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDDeKA1912172456531021
3Marije BusseSint Sebastiaan - YersekeRDDeKA169217231617423
4Kim de JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRDDeKA173184233590712
plnaamverenigingklafst504030Tataal109
****** RECURVE HEREN JUNIOREN *******
1Maarten DelienDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHJLA2262542707502124
2Bram VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA2352442677462325
3Warre VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA237234258729935
4Tycho DehouckKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA2292272637191428
5Jarno TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA2142362547041129
6Ben JansenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA2052322596961123
7Koen NonnekesAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHJLA119177221517210
****** RECURVE DAMES JUNIOREN *******
1Julie HellemansKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRDJLA2182512637322222
2Jennifer PolsFrederik Hendrik - DelftRDJLA2092472567121134
3Sara Van MeleSint-Barbara - MelseleRDJLA213213223649814
4Aycko De SmedtKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRDJLA165202249616714
5Eva de SmetHeideschutters - KalmthoutRDJLA181182216579514
6Laura Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDJLA11011116138222
****** RECURVE HEREN SENIOREN *******
1Bart GeeraertsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRHSLA2622832948394533
2Marcel WisseVriendenkring - RijenRHSLA2462482707642026
3Thierry MaesSint-Barbara - MelseleRHSLA2302482697471826
4William De SmedtKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA2412332697431723
5Chris TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA2102462597151620
6Johannes GysenHeideschutters - KalmthoutRHSLA2102402647141328
7Igor MinkenbergVriendenkring - RijenRHSLA1962352676981421
8Rob van den BrandLandmans Unie - SchijndelRHSLA1902232736861323
9Dimitri JakobsenSchutterij Ravenstein - KloetingeRHSLA173232252657816
10Michel VerbraakEemschutters - SoestRHSLA1812082456341117
11Sammy OsendarpHeideschutters - KalmthoutRHSLA1682112506291315
12Alex de KreekConcordia Florebith - OudenboschRHSLA173208246627813
13Koen VerheyenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHSLA179192234605712
14Eoek BoonAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHSLA13819516549868
****** RECURVE DAMES SENIOREN *******
1Hilde Van GeenhovenSint-Barbara - MelseleRDSLA210212248670720
2Tine DaelmanSint-Barbara - MelseleRDSLA14116917548557
3Katrein MeesHeideschutters - KalmthoutRDSLA9915419845156
****** RECURVE MASTERS *******
1Danny Van GinnekeAlliance d'Amitié - UlvenhoutRMLA2482392607471340
2Rob TennebroekDe Meierijers - Berkel-EnschotRMLA213222255690723
3Willy HellemansKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRMLA17819822159769
4Dirk WuytsSt Sebastiaan - RijkevorselRMLA176179219574317
5Nico Van der BoomArtemis 79 - UtrechtRMLA5415618839863
****** RECURVE VETERANEN *******
1Giuliano CiniL'Union fait la Force - RoosendaalRVLA2322532597441633
2Aad ScheermanGravin Jacoba van Beieren - GoudaRVLA1952452506901021
3Cees WillemenDe Romeinen - GilzeRVLA1782322486581221
4Karel DamenSint-Sebastiaan - RijkevorselRVLA182195252629520
5Pim van DijkenDe Meierijers - Berkel-EnschotRVLA163208244615814
****** COMPOUND HEREN JUNIOREN *******
1Quinten Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA2852872958676027
2Kilian Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA2502492617601831
3Maxim Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA2172372807341924
****** COMPOUND DAMES JUNIOREN *******
1Sem BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCDJLA2502492727711543
2Elke PeelmanSint-Barbara - MelseleCDJLA1562052385991116
3Merline van den BergHandboogschutterij Almere - AlmereCDJLA199181208588411
****** COMPOUND HEREN SENIOREN *******
1Jack StrijbosOude Doelen - RoosendaalCHSLA2802812958565232
2Joan KooleSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA2622822928364635
3Patrick PenningsRozen van Oranje - HeezeCHSLA2642772928334037
4Frederic SimonsHeideschutters - KalmthoutCHSLA2662782848283444
5Benny Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHSLA2632742888253832
6Kris DhoogheSint-Barbara - MelseleCHSLA2622732838183045
7Jan AdriaenssensX Archery Team - WuustwezelCHSLA2572732868163040
8Wim De LeeuwSint Sebastiaan - YersekeCHSLA2542742868143139
9Jan-Willem BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA2502712798002837
10Benjamin NelenX Archery Team - WuustwezelCHSLA192223214629815
11Patrick JacobsX Archery Team - WuustwezelCHSLA1961872286111218
12Joost VerlouwConcordia Florebith - OudenboschCHSLA223022315
****** COMPOUND DAMES SENIOREN *******
1Suzan RennerConcordia Florebith - OudenboschCDSLA2462662627742038
2Natascha BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCDSLA184219232635712
3Naomi JonesConstantia - DrunenCDSLA0
****** COMPOUND MASTERS *******
1Roy van der MeulenHBS Almere - AlmereCMLA2642872858364534
2Ad OomenOude Doelen - RoosendaalCMLA2662752908314034
3Sasa CacciatoreABC Boogsport - HoensbroekCMLA2632732878232841
4Leo KorstanjeSchutterij Ravenstein - KloetingeCMLA2652702858203142
5Hedwig RoestGravin Jacoba van Beieren - GoudaCMLA2532662888073440
6Coen van den BergASV Prins Willem Alexander - HulshorstCMLA2582612848032739
7Wim Van ZundertOude Doelen - RoosendaalCMLA2522572777862234
8Humphrey ScholtenSchutterij Ravenstein - KloetingeCMLA2272602757622230
9Mon MeeusenX Archery Team - WuustwezelCMLA2282552727551734
10Chris VanderperreKon. Hertog van Brabant - HoveCMLA2192532727442422
11Henri van DunRecht Door Zee - GemondeCMLA2262312747311924
****** COMPOUND VETERANEN *******
1Jos Verbaetende Noordervrienden - MinderhoutCVLA2792872808464935
2Ton Van GestelAlliance d'Amitié - UlvenhoutCVLA2632772818213539
3Frans Van EekelenOude Doelen - RoosendaalCVLA2632662808093724
4Piet SnelGravin Jacoba van Beieren - GoudaCVLA2462672867992937
5Harry KootAlliance d'Amitié - UlvenhoutCVLA2402582717692133
6Rita AudenaertSint-Barbara - MelseleCVLA2262602637491234
7Theo PoldermanFrederik Hendrik - DelftCVLA2212552707461630
8Guido van BerloSint-Sebastiaan - RijkevorselCVLA2422422597431923
9Jaap RentmeesterUit Nood Ontstaan - BorseleCVLA2512352577431530
10Jozef TorfsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCVLA2102432607131524
11Jos VanhooydonckHeideschutters - KalmthoutCVLA194212249655818