Klassement 2019

Beste schutters, hieronder vinden jullie het actuele klassement van de 900 ICC na drie ronden.

Ook te downloaden via deze link.

RankingNaamVereningingCategorieAfstandAantal deelname inTotaal puntenHoogste scoresResultaten wedstrijden
NLBNL + Bpunten109123AAUUUFXATELS
********** Compound Dames Jeugd Korte Afstand **********
1Sanne WisseVriendenkring - RijenCDJeKA213233374787867787697697787860
2Benthe PeijenSchutterij Ravenstein - KloetingeCDJeKA213211947617187026997026997180
3Roos BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCDJeKA213185325456996135415416136990
4Madelief de LeeuwSint Sebastiaan - YersekeCDJeKA10161091261000061000
5Kiany Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCDJeKA1014402844000440000
********** Compound Heren Jeugd Korte Afstand **********
1Jochem WillemsenSint Sebastiaan - YersekeCHJeKA10159731159700059700
2Timon vd ParelSint Sebastiaan - YersekeCHJeKA1013883538800038800
********** Recurve Dames Debutant Korte Afstand **********
1Lisa LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDDeKA11215805462798782079807820
2Marije BusseSint Sebastiaan - YersekeRDDeKA20211831034617566061756600
3Kim de JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRDDeKA11211601221590570059005700
4Cindy TopsvoortSchutterij Ravenstein - KloetingeRDDeKA112941812492449004924490
5Anneke MeijerAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDDeKA101653102165300653000
6Sylvie KempeneerDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDDeKA0111533315300001530
********** Recurve Dames Jeugd Korte Afstand **********
1Laura WisseVriendenkring - RijenRDJeKA213234980898047907558047557900
2Nele BakkerAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDJeKA213201325656976606566566606970
3Lucienne VerbraakEemschutters - SoestRDJeKA213182117506475915835835916470
4Ante VerheiyenKon. Sebastiaan - MerksplasRDJeKA101730103473000730000
5Amy TarlingAlliance d'Amitié - UlvenhoutRDJeKA101631111763100631000
6Lies RawoeKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDJeKA01163071363000006300
7Annika van GaansL'Union fait la Force - RoosendaalRDJeKA10161671761600061600
8Melanie van der PolL'Union Fait La Force - RoosendaalRDJeKA10153371153300053300
9Frederique NieuwenhuijseEemschutters - SoestRDJeKA1014114841100411000
10Kato BeyersX Archery Team - WuustwezelRDJeKA0112041220400002040
********** Recurve Heren Debutant Korte Afstand **********
1Ben van der LindenRozen Van Oranje - HeezeRHDeKA213228258777917657267917657260
2Melle SpanjersDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHDeKA213205136637316836376376837310
3Loek TijssenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHDeKA11216035769808795080807950
4Jelt Van den LangenbergL'Union - BoxtelRHDeKA11215155146765750007657500
5Frits LucasL'Union Fait La Force - RoosendaalRHDeKA101781213678100078100
6Laurens VrintsKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHDeKA011714151871400007140
7Jelle DaemsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRHDeKA011697172269700006970
8Peter TeunissenEemschutters - SoestRHDeKA10166982766900669000
9Jacky BuelensKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHDeKA01153641053600005360
********** Recurve Heren Jeugd Korte Afstand **********
1Marco TheunisWSS - WesterloRHJeKA2132541144858558448428448428550
2Jonas JacobsX Archery Team - WuustwezelRHJeKA213208225567096906837096906830
3Davey de JongSchutterij Ravenstein - KloetingeRHJeKA2131157894113753713754113710
4Davy De WildeHBV Nimrod - Etten-LeurRHJeKA20215844566798786078679800
5Tijs VermeirenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA11215554960784771077107840
6Joeri de BoerEemschutters - SoestRHJeKA20215313963771760077176000
7Anton LenaertsKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA11215232765777746077707460
8Kobe BeyersX Archery Team - WuustwezelRHJeKA11211961632678518005186780
9Jonas RawoeKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHJeKA01169882569800006980
10Jasper KoenisFrederik Hendrik - DelftRHJeKA011666102366600006660
11Yorben De smedtDe Kromme Pijl - PoppelRHJeKA01166431566400006640
12Bas TeunissenEemschutters - SoestRHJeKA10163491363400634000
13Richard OostvogelsL'Union fait la Force - RoosendaalRHJeKA10158871058800058800
14Chazzle DondersL'Union fait la Force - RoosendaalRHJeKA1014870948700048700
********** Compound Dames Junior **********
1Sem BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCDJLA2132181421037717346767717346760
2Elke PeelmanSint-Barbara - MelseleCDJLA213178726466355995535995536350
3Merline van den BergHandboogschutterij Almere - AlmereCDJLA213139811255885073035883035070
4Louise DemeyICE Smart Sports - DammeCDJLA011783243978300007830
5Jessica Koolsde Noordervrienden - MinderhoutCDJLA011768253376800007680
********** Compound Dames Senior **********
1Suzan RennerConcordia Florebith - OudenboschCDSLA2132369891028187777747747778180
2Natascha BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCDSLA213204830627097046356357097040
3Naomi JonesConstantia - DrunenCDSLA101814263581400081400
4Bea Van Den BoschX Archery Team - WuustwezelCDSLA10153741353700053700
********** Compound Dames Veteraan **********
1Rita AudenaertSint-Barbara - MelseleCDVLA213216345857497147007497007140
2Ylona LindenbergUit Nood Ontstaan - BorseleCDVLA011793293179300007930
********** Compound Heren Junior **********
1Quinten Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA112169510043867828086708280
2Maxim Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA11214573646734723073407230
3Kilian Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHJLA11214312453760671076006710
********** Compound Heren Master **********
1Ad OomenOude Doelen - RoosendaalCHMLA21324521061018318158068318068150
2Leo KorstanjeSchutterij Ravenstein - KloetingeCHMLA2132449981158288208018208288010
3Wim Van ZundertOude Doelen - RoosendaalCHMLA2132392811048117957867868117950
4Coen van den BergASV Prins Willem Alexander - HulshorstCHMLA2132331701118037777518037777510
5Henri van DunRecht Door Zee - GemondeCHMLA213223653847647417317317417640
6Roy van der MeulenHBS Almere - AlmereCHMLA20216748966838836083683800
7Mon MeeusenX Archery Team - WuustwezelCHMLA20215404168785755075578500
8Sasa CacciatoreABC Boogsport - HoensbroekCHMLA101823284182300823000
9Hedwig RoestGravin Jacoba van Beieren - GoudaCHMLA101807344080700807000
10Humphrey ScholtenSchutterij Ravenstein - KloetingeCHMLA101762223076200762000
11Chris VanderperreKon. Hertog van Brabant - HoveCHMLA101744242274400744000
12Jean-Paul FrederickxBelofte Schutters Beringen - BeringenCHMLA01163461563400006340
********** Compound Heren Senior **********
1Jack StrijbosOude Doelen - RoosendaalCHSLA2132558153948638568398568398630
2Joan KooleSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA21324971361038368368258368258360
3Patrick PenningsRozen van Oranje - HeezeCHSLA213247596998338298138338138290
4Jan-Willem BruëlSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA2132431941168248078008008248070
5Joost VerlouwConcordia Florebith - OudenboschCHSLA213178843807897762232237767890
6Frederic SimonsHeideschutters - KalmthoutCHSLA20216466584828818082881800
7Kris DhoogheSint-Barbara - MelseleCHSLA11216346781818816081808160
8Jan AdriaenssensX Archery Team - WuustwezelCHSLA20216236077816807081680700
9Benny Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHSLA11216226966825797082507970
10Wim De LeeuwSint Sebastiaan - YersekeCHSLA20216206572814806081480600
11Patrick JacobsX Archery Team - WuustwezelCHSLA20211371629611526061152600
12Jonathan Koolsde Noordervrienden - MinderhoutCHSLA011854542985400008540
13René van der VoortSchutterij Ravenstein - KloetingeCHSLA101823343482300082300
14Dominiek DemeyICE Smart Sports - DammeCHSLA011804323580400008040
15Benjamin NelenX Archery Team - WuustwezelCHSLA10162981562900629000
********** Compound Heren Veteraan **********
1Ton Van GestelAlliance d'Amitié - UlvenhoutCHVLA21324321021028218167958218167950
2Frans Van EekelenOude Doelen - RoosendaalCHVLA2132425100968228097948098227940
3Harry KootAlliance d'Amitié - UlvenhoutCHVLA213231165987917697517697517910
4Theo PoldermanFrederik Hendrik - DelftCHVLA213224946987557487467467487550
5Jaap RentmeesterUit Nood Ontstaan - BorseleCHVLA213222452817557437267437267550
6Alex KatzoffAlliance d'Amitié - UlvenhoutCHVLA11214482562730718007307180
7Guido van BerloSint-Sebastiaan - RijkevorselCHVLA20214263043743683074368300
8Jos Verbaetende Noordervrienden - MinderhoutCHVLA101846493584600846000
9Piet SnelGravin Jacoba van Beieren - GoudaCHVLA101799293779900799000
10Jozef TorfsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutCHVLA101713152471300713000
11Jos VanhooydonckHeideschutters - KalmthoutCHVLA10165581865500655000
********** Recurve Dames Junior **********
1Jennifer PolsFrederik Hendrik - DelftRDJLA213218645947477277127127277470
2Eva de SmetHeideschutters - KalmthoutRDJLA213167514465795485485795485480
3Sara Van MeleSint-Barbara - MelseleRDJLA11212971631649648064906480
4Elian van SteenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDJLA011798273779800007980
5Julie HellemansKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRDJLA101732222273200732000
6Ante VerheyenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRDJLA011643121764300006430
7Aycko De SmedtKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRDJLA10161671461600616000
8Laura Van LooyDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDJLA1013822238200382000
********** Recurve Dames Senior **********
1Hilde Van GeenhovenSint-Barbara - MelseleRDSLA213201730686816706666706816660
2Tine DaelmanSint-Barbara - MelseleRDSLA21313586204854434304854304430
3Katrein MeesHeideschutters - KalmthoutRDSLA2138856104512401944512401940
4Marianne BernardsHBV Nimrod - Etten-LeurRDSLA101691112469100069100
5Tasha De WeerdtDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRDSLA01161771961700006170
********** Recurve Heren Junior **********
1Maarten DelienDe Zwartmikkers - MiddelbeersRHJLA213217347767507217027507027210
2Warre VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA213216337817427296927296927420
3Bram VonckSint-Barbara - MelseleRHJLA213215155657467086977467086970
4Koen NonnekesAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHJLA213177920536516115175176116510
5Ben JansenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA11214202853724696069607240
6Jarno TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA11213821955704678070406780
7Nils PocketSint-Barbara - MelseleRHJLA011766223276600007660
8Tycho DehouckKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA101719142871900719000
9Menno RommersL'Union fait la Force - RoosendaalRHJLA101719113271900071900
10William VrintsKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHJLA01164562164500006450
11Merijn De LeeuwSint Sebastiaan - YersekeRHJLA10163451663400063400
12Lucas LangendoenL'Union fait la Force - RoosendaalRHJLA10157482057400057400
********** Recurve Heren Master **********
1Danny Van GinnekeAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHMLA213222144997477457297477297450
2Herman CarleburHouts Welvaren - MierloRHMLA11212541735642612006426120
3Dirk WuytsSt Sebastiaan - RijkevorselRHMLA2021129924574555057455500
4Ivo De MaeyerKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHMLA011740181974000007400
5Rob TennebroekDe Meierijers - Berkel-EnschotRHMLA10169072369000690000
6Erik VervoortKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHMLA01165961765900006590
7Michel SegersSint-Barbara - MelseleRHMLA011649131264900006490
8Willy HellemansKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHMLA1015976959700597000
9Nico Van der BoomArtemis 79 - UtrechtRHMLA1013986339800398000
********** Recurve Heren Senior **********
1Marcel WisseVriendenkring - RijenRHSLA213231468897937647577647577930
2Thierry MaesSint-Barbara - MelseleRHSLA213218841807477277147477277140
3Rob van den BrandLandmans Unie - SchijndelRHSLA213212438837257136866867257130
4Igor MinkenbergVriendenkringRHSLA213210245737226986826987226820
5Johannes GysenHeideschutters - KalmthoutRHSLA213209436627187146627147186620
6Dimitri JakobsenSchutterij Ravenstein - KloetingeRHSLA213195627506716576286576286710
7Michel VerbraakEemschutters - SoestRHSLA213186431516496345816346495810
8Eoek BoonAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHSLA213160416335825244984985245820
9Bart GeeraertsDe Eendracht Herenthout - HerenthoutRHSLA11216357272839796083907960
10William De SmedtKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA11214934243750743074307500
11Chris TruyenKon. Jonge Sint-Sebastiaan - RumstRHSLA11213752341715660071506600
12Sammy OsendarpHeideschutters - KalmthoutRHSLA11212381827629609062906090
13Koen VerheyenKon. Sint-Sebastiaan - MerksplasRHSLA11212331423628605060506280
14Frank BeyersX Archery Team - WuustwezelRHSLA11211811331610571005716100
15Harvey Van LoonL'Union fait la Force - RoosendaalRHSLA101838453583800083800
16Danny WoutersNooit Volleerd - LaakdalRHSLA011798253779800007980
17Sam GielisWSS - WesterloRHSLA011755213175500007550
18Jean-Pierre LooijenHBV Nimrod - Etten-LeurRHSLA101740201974000074000
19Axel van EttingerHKS - ZoetermeerRHSLA10172093672000072000
20Norbert Van EysAsv Prins Willem Alexander - HulshorstRHSLA011659101665900006590
21Marcel StaasHKS - ZoetermeerRHSLA101649101664900064900
22Alex de KreekConcordia Florebith - OudenboschRHSLA10162781362700627000
23Sam ThijsHeideschutters - KalmthoutRHSLA10161461561400061400
24Stefan NonnekesAlliance d'Amitié - UlvenhoutRHSLA01153341253300005330
********** Recurve Heren Veteraan **********
1Karel DamenSint-Sebastiaan - RijkevorselRHVLA213186521526296196176296176190
2Giuliano CiniL'Union fait la Force - RoosendaalRHVLA213180533687467443157447463150
3Jef ScheyltjensSint-Sebastiaan - RijkevorselRHVLA11214342958734700007007340
4Aad ScheermanGravin Jacoba van Beieren - GoudaRHVLA101690102169000690000
5Marcel ViskensArabieren - EssenRHVLA10168692868600068600
6Cees WillemenDe Romeinen - GilzeRHVLA101658122165800658000
7Pim van DijkenDe Meierijers - Berkel-EnschotRHVLA10161581461500615000